Adéla Humlová
Jednatelka společnosti
Konzultace, koučink, workshopy

Adéla se zabývá koučinkem a moderováním firemních workshopů. Při této práci zhodnocuje své zkušenosti z personalistiky, podnikání a sebezkušenostního výcviku v oblasti osobního rozvoje (Principy života). Při práci s týmy propojuje diskuzi o pracovních tématech s osobním rozvojem a zážitkovou pedagogikou. Dlouhodobě vedla a spoluvlastnila personální agenturu Axios. Svou kariéru začínala jako poradce pro výběr ERP systémů. Později se účastnila analýz několika CRM systémů a systému pro znalostní, informační a personální management.

Reference: HALLA, Solutions for Media, Univerzita Pardubice, UNICORN, ADASTRA, TVO Group, Danone, STMicroelectronics, Pražská plynárenská, Omnicom Media Group, J.K.R, 2C, Poster Media Network

Filip Černý
Byznys konzultant, kouč
Zavádění změny, workshopy, koučink

Filip působí na pozici konzultanta 16 let. V současné době je společníkem ve firmě Kogi CON, která se zabývá výcvikem špičkových obchodníků a vyjednavačů. Tři roky působil ve vedení společnosti AutoCont. Má bohaté zkušenosti s vedením a motivací týmů, rozvojem firemní kultury, personálním managementem, rozvojem soft skills, plánováním business strategie a rozvojem obchodních dovedností. S klienty s oblibou vede zážitky a adrenalinem nabité workshopy.

Reference: Autocont, Oracle, Nextira One, Česká spořitelna, Česká pojišťovna, RWE.

Daniela Černá
Konzultantka, lektorka
Personální management, zavádění změny

Svou kariéru v HR začínala jako konzultantka vzdělávacích programů v poradenské společnosti a dále jako manažerka rozvoje lidských zdrojů ve společnosti ČEZ. V letech 2006 až 2013 působila na seniorních manažerských pozicích ve společnostech ČSOB a Vodafone, kde byla zodpovědná za strategii vzdělávání, rozvoje kariéry a získávání zaměstnanců a za politiku odměňování a benefitů. Zároveň se podílela na mezinárodních rozvojových projektech. V současnosti působí jako konzultantka HR projektů a lektorka. Zkušenosti získala mj. prací na projektech: Redesign organizační struktury společnosti – implementace změny, Implementace HR systémů (SAP, Elanor a jiné), Design talentových programů, Onboarding program pro zaměstnance a seniorní lídry, Outplacement – program na podporu odchozích i stávajících zaměstnanců a manažerů, Program pro rodiče na MD/RD. Specializuje se na lektorské a prezentační dovednosti, manažerské programy, Workshopy pro rodiče, vracející se z MD/RD (jak napsat životopis, kde hledat pracovní příležitosti, příprava na výběrový pohovor atd.)

Reference: Vodafone, ČEZ, ČSOB

Petr Kučera
Byznys konzultant, simulační byznys hry, aplikace IS
Zážitková pedagogika 

Majitel a konzultant ve společnosti POWER PATTERNS, která se zabývá optimalizací výkonu firem díky zefektivňování procesů a lepšímu využívání IT technologií. Pomáhá klientům rozvíjet management s využitím podnikatelských her. Vystudoval Technickou kybernetiku a Teoretickou kybernetiku a teorii systémů na MFF UK. Podílel se na vývoji řídicích systémů pro elektrárny nebo pro řízení automatů a robotů ve Výzkumném ústavu automatizačních prostředků. Byl jedním ze zakladatelů společnosti KOMIX s.r.o., kde pracoval 20 let na pozici generálního ředitele.

Reference:  Škoda Auto, TAČR, Státní zemědělský intervenční fond, Ministerstvo pro místní rozvoj, Tate International, xPort

Pavel Sudík
Life kouč, průvodce přes žhavé uhlí
Zážitková pedagogika

Při práci s klienty využívá více než pětadvacetileté zkušenosti z oblasti motivace, ale i background aktivního profesionálního kouče (je držitelem mezinárodní certifikace kouče pro metodologii koučování podle pravidel mozku – Results Coaching, Austrálie). Absolvoval čtyřletý výcvik ericksonovské hypnoterapie (akreditováno psychiatrickou společností České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně). Ve své praxi zužitkovává znalosti systemického neuro-lingvistického programování (NLP). Je žákem slavného amazonského šamana  Dona Guillermo. Miluje takové věci jako chodit po žhavém uhlí bosou nohou – firewalk je jeho vášeň a věnuje se jí řadu let. Je zakladatelem Institutu pro zrychlené učení Hampson – předního pracoviště pro velmi intenzivní pobytovou výuku angličtiny.

Významné reference:  Česká spořitelna, Microsoft, Hypoteční banka, Komerční banka, O2

Pavel Kolínský
Lektor
Zážitková pedagogika – outdoor, hry

Lektor vzdělávacích programů a kurzů pro manažery, dobrovolníky a pracovníky sociálních a humanitárních organizací, studenty. Tyto kurzy a školení nejen aktivně provádí, ale ve spolupráci s klienty též sestavuje na základě jejich vzdělávacích potřeb. Zaměřuje se speciálně na problematiku didaktického využití her.Vedle těchto svých hlavních aktivit rovněž vyučuje na vysokých a vyšších odborných školách, vede praxe studentů humanitární a sociální práce v zahraničí a je činný v občanském sektoru.

Tomáš Jireček
Lektor osobnostního rozvoje
Zážitková pedagogika, improvizace

Tomáš pracuje jako lektor osobnostního rozvoje a soft skills. Jeho hlavním nástrojem je aplikovaná improvizace, kde si půjčuje techniky, které mu fungují jako herci při divadelní improvizaci a aplikuje je do osobního a pracovního života.  Tomáš je hercem divadelní skupiny Paleťáci, učí na Pardubické univerzitě, moderuje společenské akce a spoluvlastní firmu Improvision. V současné době je v dramaterapeutickém výcviku a učí se od mnoha českých i zahraničních  lektorů. Jeho největší hodnotou je svoboda a vadí mu mrhání. Největší plýtvání vidí v tom, když lidé nedělají, v čem jsou dobří, co je baví a zároveň tak nemohou být užiteční pro ostatní. Proto je chce podporovat v tom, aby našli své talenty a ty rozvíjeli.

Reference: Česká spořitelna, Iveco, Partners, Brammer, eBRÁNA, QC Group, Univerzita Pardubice, Charita, Amalthea, Magistrát města Pardubice

Andrea Moličová
Lektorka osobnostního rozvoje
Zážitková pedagogika, improvizace

Lektor vzdělávacích programů a kurzů pro manažery, dobrovolníky a pracovníky sociálních a humanitárních organizací, studenty. Tyto kurzy a školení nejen aktivně provádí, ale ve spolupráci s klienty též sestavuje na základě jejich vzdělávacích potřeb. Zaměřuje se speciálně na problematiku didaktického využití her.Vedle těchto svých hlavních aktivit rovněž vyučuje na vysokých a vyšších odborných školách, vede praxe studentů humanitární a sociální práce v zahraničí a je činný v občanském sektoru.

Hana Humlová
Projektová manažerka

Hanka začínala jako produkční soukromých i veřejných eventů v hudebním klubu, jehož se později stala manažerkou a získala tak praxi v oblasti řízení, obchodu a marketingu. Své zkušenosti zužitkovala i na menších projektech například jako manažerka soutěže reklamních předmětů pro Asociaci 3D reklamy. V Sofidee se nyní podílí na vytváření firemní strategie a její realizaci. Dále zajišťuje prezentaci společnosti na webu a sociálních sítích a stojí u zrodu nových projektů, na které se můžete brzy těšit.

Team