Lídr vs. Vedoucí

Řekněme, že každý manažer ocení spolehlivé, iniciativní zaměstnance, kteří rádi přicházejí s novými nápady a ještě raději je společně realizují. Velmi často je to však pouze zbožné přání manažera a realita vypadá tak, že vykřesat z lidí na poradě názor a zapálení pro věc, se zdá téměř nemožné. Jak z toho ven?

 

Jak u lidí probudit iniciativu a zájem?

 

Čím je vtáhnout do děje a naučit přijímat vlastní zodpovědnost?

 

Jak pro ně být lídrem, kterého respektují?

 

Kdy být demokratický a kdy direktivní?

 

Co způsobí, že si šéf získá autoritu?

Ne každý vedoucí je lídr a ne každý lídr je vedoucí. Přijďte se inspirovat, jak lidi zaujmout a vést. Seznamte se s funkčními a nefunkčními principy vedení a motivace. Sdílejte svou zkušenost a porovnejte ji se zkušeností ostatních. Přijďte do sebe nahlédnout a něco změnit, nebo natrénovat řešení náročných situací.

Přijďte se inspirovat, jak u svých manažerů (a zaměstnanců) změnit:

změna2

Seminářem Vás provede:

 

Adéla Humlová

Adéla Humlová

Adéla se věnuje koučinku, zavádění změny do firem a personálnímu managementu. Při své práci propojuje svou podnikatelskou zkušenost, praxi v personalistice a dlouhodobý výcvik v oblasti osobního rozvoje (Principy života od r. 2005). Věnuje se práci s rozvojem a uplatňování osobního potenciálu. Reference: HALLA, Solutions for Media, Univerzita Pardubice, UNICORN, TVO Group, STMicroelectronic, Danone, PMN, 2C.

Zajímají vás akce, které pořádáme?

Přihlašte se k odběru novinek

Nejbližší akce

 

20. 10. 2016, Praha

Objevte a prodejte svůj potenciál

 

9. 11. 2016, Praha

Psychologie pro manažery

Team