Emoce a konflikty v našich rukách

Emoce_výřez

Se schopností člověka sdílet své názory roste jeho schopnost prosadit se, vycházet s ostatními a jít svou vlastní cestou. 

 

Chcete zlepšit své vyjednávací schopnosti?

 

Umět prosadit svůj názor v běžných i osobních situacích?

 

Nebo se zorientovat v psychologických aspektech vzniku a řešení konfliktu?

 

Objevte způsob, jak odstraňovat bariéry v komunikaci a podporovat tvůrčí spolupráci. Zjistěte, jak odhalit manipulaci a jak jí efektivně čelit. Naučte se zvládnout argumentovat tak, abyste dospěli ke společnému řešení efektivně.

Přijďte se naučit:

  • reagovat v rozhovoru, který se vyvinul do patové situace
  • poskytnout negativní zpětnou vazbu
  • zvládnout agresivní chování druhého
  • motivovat ostatní ke sdílení svého názoru
  • vnímat své emoce a způsob, jak s nimi pracovat

Přijďte se  na praktických příkladech naučit, jak reagovat v rozhovoru, který se vyvinul do patové situace, nebo eskaloval do nepříjemných emocí. Ukážeme si, jak zvládat agresivní chování druhého a jak sdělit nepříjemné věci tak, aby byly přijaty. Seznamte se s „anatomií konfliktu“ a s tím, jak ho společně zvládnout.

 

Seminářem Vás provede:

 

Adéla Humlová

Adéla Humlová

Adéla se věnuje koučinku, zavádění změny do firem a personálnímu managementu. Při své práci propojuje svou podnikatelskou zkušenost, praxi v personalistice a dlouhodobý výcvik v oblasti osobního rozvoje (Principy života od r. 2005). Věnuje se práci s rozvojem a uplatňování osobního potenciálu. Reference: HALLA, Solutions for Media, Univerzita Pardubice, UNICORN, TVO Group, STMicroelectronic, Danone, PMN, 2C.

„Seminář je určen pro každého, kdo chce zlepšit své vyjednávací schopnosti, lépe prosazovat svůj názor v běžných pracovních i osobních situacích, nebo se zorientovat se v psychologických aspektech vzniku a řešení konfliktu.“

Zajímají vás akce, které pořádáme?

Přihlašte se k odběru novinek

Nejbližší akce

 

21. 9. 2016, Praha

Lídr vs. vedoucí

 

20. 10. 2016, Praha

Objevte a prodejte svůj potenciál

 

9. 11. 2016, Praha

Psychologie pro manažery

Team